2 فروردین (دیروز): عید نوروز- تعطیل
3 فروردین (امروز): بازدید از موزه
4 فروردین (فردا): بازدید از موزه
3

موزه در خبرگزاری ها

خبرگزاری شبستان: دانشمندان کوچک موسسه محک از موزه علوم و فناوری دیدن کردند

۵ تیر , ۱۳۹۵  

سرویس : اجتماعی علمی زمان : ۱۳۹۵/۳/۲۹ – ۱۵:۲۳ شناسه خبر : ۵۵۲۱۱۱

دانشمندان کوچک موسسه محک از موزه علوم و فناوری دیدن کردند
خبرگزاری شبستان: موزه علوم و فناوری در یک صبح بهاری میزبان متفاوت‌ترین بازدیدکنندگان بود. حدود ۴۰ نفر از دانشمندان کوچک محک به همراه دوستان و خانواده‌هایشان در اردویی یک‌روزه به کاوش تاریخ علوم و فناوری در این موزه ملی پرداختند.

به گزارش خبرگزاری شبستان، به نقل از روابط عمومی موزه علوم و فناوری، موزه علوم و فناوری در یک صبح بهاری میزبان متفاوت‌ترین بازدیدکنندگان بود. حدود ۴۰ نفر از دانشمندان کوچک محک به همراه دوستان و خانواده‌هایشان در اردویی یک‌روزه به کاوش تاریخ علوم و فناوری در این موزه ملی پرداختند.
قهرمانان مبارزه با سرطان در این بازدید با همراهی راهنمایان موزه که با توجه و مهربانی پاسخ سؤالات کودکانه‌شان را می‌دادند از بخش‌های مختلف گالری‌ فناوری‌های بومی همچون بخش سازه‌ها و ماشین‌های ساده دیدن کردند. کودکان محک ترازوها و آونگ‌های علم فیزیک را به دست گرفتند و مفاهیم ریاضی را به زبانی ساده و به همراه بازی آموختند.
گالری مرکز علم، در بخش دیگری از این موزه میزبان والدین و فرزندان محک بود. آنها در بخش «مورس تا موبایل» تاریخچه اولین رسانه ارتباطی را فرا گرفتند و روزی پر از صمیمیت را برای موزه داران و خود رقم زدند.
در پایان مسئولان محک با بیست و پنج سال فعالیت در زمینه پشتیبانی از کودکان سرطانی، از همکاری موزه علوم و فناوری در فراهم کردن این رویداد علمی برای ارتقای دانش فرزندان این سرزمین تقدیر نمودند.
امید است موزه علوم توانسته باشد جرقه خلاقیت و نوآوری را در ذهن این کودکان و خانواده هایشان ایجاد کرده باشد و بزودی موجبات برپایی نمایشگاه سیار را نیز در موسسه محک فراهم آورد.

Фильчаков прокуратура харьков


404