2 فروردین (دیروز): عید نوروز- تعطیل
3 فروردین (امروز): بازدید از موزه
4 فروردین (فردا): بازدید از موزه
riazi

موزه در خبرگزاری ها

خبرگزاری ایرنا:موزه علوم و انجمن ریاضی به مدت ۱۰ سال همکاری می کنند

۵ تیر , ۱۳۹۵  

کد خبر: ۸۲۱۲۰۹۷۹ (۵۴۰۰۲۵۵) | تاریخ خبر: ۰۱/۰۴/۱۳۹۵ | ساعت: ۱۴:۱|

موزه علوم و انجمن ریاضی به مدت ۱۰ سال همکاری می کنند

تهران – ایرنا – موزه علوم و فناوری و انجمن ریاضی ایران با امضا تفاهمنامه ای تا سال ۱۴۰۵ در زمینه علمی، آموزشی و فرهنگی با یکدیگر همکاری خواهند کرد.

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از موزه علوم، این تفاهمنامه بمنظور همکاری­های مشترک علمی، آموزشی و فرهنگی بین موزه علوم و فناوری جمهوری اسلامی ایران به نمایندگی دکتر سیف اله جلیلی رئیس موزه و انجمن ریاضی ایران به نمایندگی دکتر محمدعلی دهقان رئیس انجمن به مدت ۱۰ سال امضاء شد.
این تفاهمنامه با موضوع انجام همکاری­های علمی با رویکرد پاسداشت و حفظ میراث ریاضی، ترویج، آموزش و تولید محتوای آموزش های غیر رسمی ریاضی منعقد شد.
«همکاری جهت راه اندازی گالری موزه ریاضیات و بهره گیری از امکانات و تجهیزات انجمن در این گالری»، «همکاری های علمی با رویکرد پاس داشت و معرفی ریاضی دانان و دستاوردها و خدمات علمی آنها»، «حفظ میراث ریاضی کشور»، «ترویج و همگانی سازی علم (بویژه ریاضی) از طریق آموزش و تولید محتوای آموزش های غیر رسمی ریاضی و عضو گیری»، «برگزاری کارگاه های ریاضی، نمایشگاه های سیار، همایش ها، سمینارها و کنفرانس ها» و «تبادل محتوا و محصولات فرهنگی» از مفاد همکاری دو جانبه در این تفاهنامه است.
اعتبار این تفاهمنامه ۱۰ سال خورشیدی تعیین شد که این مدت بر حسب توافق طرفین قابل تمدید است.
جهت اجرای این تفاهمنامه، مطابق یکی از مواد آن، ابتدا کارگروه مشترکی با حضور نماینده­ای از هر طرف تشکیل می شود که مصوبات آن پس از امضای بالاترین مقام موزه و انجمن الزامی است.
فراهنگ ** ۱۰۸۵ ** ۱۰۷۱

انتهای پیام /*

Фильчаков прокурор харькова


404