29 مهر (دیروز): برگزاری جنگ های علمی و آموزشی
30 مهر (امروز): برگزاری جنگ های علمی و آموزشی
1 آبان (فردا): برگزاری جنگ های علمی و آموزشی
photo_2017-02-18_16-45-20

اخبار موزه

کارگاه‌های آموزشی موزه ملی علوم و فناوری برای بهار ۹۶

۳۰ بهمن , ۱۳۹۵  

موزه ملی علوم و فناوری ایران به منظور ترویج علم، در نظر دارد با استفاده از توان بالای اساتید گروه‌های آموزشی مختلف، به برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی متنوع در بازه زمانی ۱۵ اسفند ۹۵ تا ۳۱ خردادماه ۹۶ ‌در محل نمایشگاه دایمی خود واقع در خیابان سی تیر اقدام کند.

به گزارش روابط عمومی موزه ملی علوم و فناوری، کارگاه‌های جذاب و آموزشی متنوع این موزه برای رده‌های سنی مختلف و در قالب ۱۰ محور از روز ۱۵ اسفند ۹۵ شروع می‌شود و این دوره‌ها تا پایان فصل بهار ۹۶ ادامه خواهد داشت.

این کارگاه‌ها شامل ۱۰ محور: کارگاه تصویر سازی علمی؛ با نگاهی ویژه به دایناسورها و بقیه جانوران منقرض شده، کارگاه سینمای علمی- تخیلی،  کارگاه داستان‌نویسی علمی-تخیلی، کارگاه رباتیک، کارگاه چگونه یک روند اتوماتیک را خلق و پیاده کنیم، کارگاه از اتم تا راکتورهای هسته‌ای، کارگاه از علم تا عمل، کارگاه آموزش ریاضی از طریق معما و بازی (در دو سطح معلمان و دانش‌آموزان) و تئاتر عروسکی زیست‌محیطی است.

شایان ذکر است به شرکت‌کنندگان در کارگاه‌ها گواهینامه معتبر از سوی موزه ملی علوم و فناوری اعطا خواهد شد. همچنین کارگاه‌های ذکر شده، در صورت استقبال شرکت‌کنندگان قابلیت تکرار را دارد و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نحوه ثبت‌نام یا گروه سنی کارگا‌ه‌ها با شماره تماس ۸۸۹۱۴۹۳۴ -۰۲۱ تماس حاصل کنند.

 

 

 

workshps

, ,


404