2 فروردین (دیروز): عید نوروز- تعطیل
3 فروردین (امروز): بازدید از موزه
4 فروردین (فردا): بازدید از موزه
3

اخبار موزه

سخنرانی های جذاب در چهارمین کنفرانس سار

۴ اسفند , ۱۳۹۵  

چهارمین کنفرانس فصلی «سار» یا همان سخن‎گاه اندیشه های راهبر با همت موزه ملی علوم و فناوری و در محل موزه ملی ایران روز جمعه ۶ اسفندماه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی موزه ملی علوم و فناوری، در «سار زمستان» ۶ سخنرانی اصلی -هر یک به مدت ۱۸ دقیقه- اجرا خواهد شد که بدین قرار است:

  1. مرکز نوآوری های شهری تهران یا توئیک (خانم نشید نبیان) ۲٫ روایت یک سفر به مرکز مطالعات سِرن (آقای محمود کریمی) ۳٫ آلودگی نوری (آقای حامد میرزا خلیل) ۴٫ چگونه ارزان و ارزشمند سفر کنیم (آقای عرفان فکری) ۵٫ اهمیت فسیل ها بعنوان میراث زمین شناختی (آقای امیر توکلی) و ۶٫ اثرگذاری در تجربه کاربری (خانم سپیده صبور).

هدف از راه‌اندازی «سار» که در هر فصل برگزار می شود معرفی: «افراد خلاق»، «ایده‌ها و تجربه‌های تأثیر‌گذار» و نیز «مسئله‌های چالش‌برانگیز» است. سار زمستانی جمعه ۶ اسفندماه در سالن همایش موزه ملی ایران واقع در خیابان امام، خیابان سی تیر برگزار می شود. علاقه‌مندان جهت شرکت در این کنفرانس می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد سخنرانان و موضوعات سخنرانی، نحوه ثبت نام و نیز دسترسی به آرشیو سخنرانان کنفرانس‌های پیشین، به سامانه http://sar.irstm.ir  مراجعه کرده و یا با شماره ۸۸۹۱۴۹۳۴-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.payperprofits

, ,


404