2 فروردین (دیروز): عید نوروز- تعطیل
3 فروردین (امروز): بازدید از موزه
4 فروردین (فردا): بازدید از موزه
3tamdid

اخبار موزه

تمدید مهلت ارسال آثار «طرح‌های نوآورانه در آموزش مهندسی مکانیک» تا اول اردیبهشت

۲۳ فروردین , ۱۳۹۶  

براساس تصمیم کمیته علمی برگزارکننده مسابقه «طرح‌های نوآورانه در آموزش مهندسی مکانیک» مهلت ارسال آثار برای علاقمندان و شرکت‌کنندگان تا اول اردیبهشت ۹۶ تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی موزه ملی علوم و فناوری، این مسابقه با همت دانشگاه تربیت مدرس و حمایت و همکاری موزه ملی علوم و فناوری در حاشیه بیست و پنجمین دوره از همایش بین‌المللی مهندسی مکانیک برگزار خواهد شد و هدفآن ترویج علم و فناوری در جامعه، آموزش همگانی فنون و یادگیری مفاهیم با استفاده از دستگاه‌های آموزشی- تعاملی است که در روزهای ۱۲ تا ۱۴ اردیبهشت ۹۶ در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌شود.

شایان ذکر است، پیش از این مهلت ارسال آثار برای علاقه‌مندان این مسابقه از سوی کمیته علمی برگزارکننده، ۲۰ فروردین اعلام شده بود که این مهلت تا اول اردیبهشت تمدید شد و شرکت‌کنندگان می‌توانند طرح‌های خود را در وبگاه http://isme2017.modares.ac.ir ثبت کنند.

در روز پایانی همایش، به طرح‌های برتر هر محور پس از داوری توسط اساتید و متخصصان جایزه‌ای ارزنده تعلق خواهد گرفت. همچنین طرح‌هایی که قابلیت نمایش در موزه ملی علوم و فناوری را داشته باشند فارغ از امتیاز کسب شده، برای عقد قرارداد ساخت به این موزه معرفی می‌شوند. در ضمن اگر دستگاهی ساخته شود، در صورت تأیید مسئولان موزه، به صورت موقت یا دائمی و با نام طراح و سازنده در موزه به نمایش در خواهد آمد.

برای کسب اطلاعات بیشتر، علاقه‌مندان می‌توانند با شماره تلفن ۸۲۸۸۳۹۵۱ -۰۲۱ تماس حاصل کنند.гугл вордстат

, , , , ,


404