2 فروردین (دیروز): عید نوروز- تعطیل
3 فروردین (امروز): بازدید از موزه
4 فروردین (فردا): بازدید از موزه
photo_2017-05-21_14-00-02

اخبار موزه

کلید «سار بهار ۹۶»، پنجم خرداد زده می‌شود

۳۱ اردیبهشت , ۱۳۹۶  

پنجمین کنفرانس «سخنگاه اندیشه‌های راهبر» موزه ملی علوم و فناوری که به اختصار «سار» نامیده می‌شود، روز جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶ در محل موزه ملی ایران واقع در خیایابان سی تیر برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی موزه ملی علوم و فناوری، این موزه از سال ۱۳۹۵ در راستای گسترش سواد علمی- فناورانه و ترویج علم در میان اقشار گوناگون جامعه و ایجاد شور و انگیزه برای یادگیری علم در نسل جوان کشور و تربیت دانشمندان آینده، اقدام به سازماندهی و اجرای مجموعه سخنرانی‌هایی انگیزاننده و تأثیرگذار در حوزه‌های گوناگون علم و فناوری کرده است. برای این منظور این موزه با راه‌اندازی تریبونی ویژه با عنوان «سخنگاه اندیشه‌های راهبر» که به اختصار «سار» نامیده شده درصدد تحقق این مهم برآمد.

این کنفرانس به صورت فصلی بوده و تاکنون ۴ کنفرانس سار در سال ۹۵ برگزار شده است و پنجمین کنفرانس سار با نام «سار بهار ۹۶» روز جمعه ۵ خرداد‌ماه از ساعت ۱۴ الی ۱۸ در سالن همایش‌های دوران اسلامی، موزه ملی ایران برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است، در هر کنفرانس فصلی سار ۷ نفر سخنرانی می‌کنند که هر کدام حداکثر ۱۸ دقیقه زمان دارند. سخنرانان پنجمین کنفرانس سار عبارتند از: ۱- صالح برادران امینی (طراح خدمات) ۲- دکتر رضا کلانتری‌نژاد (مؤسس و مدیرعامل شتاب دهنده شزان) ۳- آیدین یاسمی (تسهیل‌گر توسعه سازمانی) ۴- بهزاد خرم (معمار) ۵- غزل اسماعیلی (طراح اسباب بازی) ۶- فرداد زند (مؤسس مشاوره امین و مدرس دانشگاه) ۷- مهندس منوچهر لطفی (مجموعه‌دار خصوصی).

براساس این گزارش، این سخنرانان به ترتیب در خصوص موضوعات: دیزاین و آینده‌های مشترک، شزان، خانه‌ای برای توسعه کسب و کار در حوزه فناوری‌های همگرا، زندگی بدون مرز، کاربرد نظریه انتگرال (Integral Theory) در توسعه فردی، سازمانی و اجتماعی، اتوپیا: عجیب مثل تهران، اسباب بازی‌های ماژولار، ترس از شکست و ایده‌هایی درباره ممکن کردن غیرممکن‌ها سخنرانی خواهند کرد.

گفتنی است، کنفرانس بهار ۹۶ برای شرکت دانشجویان، رایگان است و فرهنگیان و کارکنان وزارت آموزش و پرورش نیز می‌توانند از ۵۰ درصد تخفیف ویژه این کنفرانس بهره‌مند شوند. علاقمندان می‌توانند، از طریق آدرس https://evand.com/events/sarbahar اقدام به ثبت‌نام کرده و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت کد تخفیف با شماره‌های ۰۲۱۸۸۹۱۴۹۳۴ و یا ۰۹۱۹۸۹۶۲۰۰۸ تماس برقرار کنند.демо счет бинарные опционы

, , , , ,


404