2 فروردین (دیروز): عید نوروز- تعطیل
3 فروردین (امروز): بازدید از موزه
4 فروردین (فردا): بازدید از موزه
poster

اخبار موزه

موزه ملی علوم و فناوری برگزار می‌کند: نشست چالش‌های روزنامه‌نگاری علم در ایران

۲۱ تیر , ۱۳۹۶  

موزه ملی علوم و فناوری ایران در راستای اهداف کلان خود در زمینه ترویج علم، روز یکشنبه ۲۵ تیرماه ۹۶، نشستی تحت عنوان  «چالش‌های روزنامه‌نگاری علم در ایران» را در محل نمایشگاه دائمی خود در خیابان سی تیر برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی موزه ملی علوم و فناوری ایران، این موزه در نظر دارد در راستای اهداف خود سلسله نشست‌هایی را در خصوص ترویج علم برگزار کند. نخستین نشست با موضوع «چالش‌های روزنامه‌نگاری علم در ایران» در تاریخ یکشنبه ۲۵/۴/۹۶ از ساعت ۱۴ الی ۱۸ برگزار می‌شود.

براساس این گزارش، در نشست یادشده، دکتر حسن نمک دوست تهرانی، مدیر آموزش و پژوهش روزنامه همشهری، سرکار خانم دکتر سیده زهرا اجاق، عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی، کاظم کوکرم، دبیر گروه دانش روزنامه جام جم و آقای محمد کرام الدینی، سردبیر نشریه رشد آموزش زیست‌شناسی، به عنوان چهار نفر از صاحب‌نظران این حوزه سخنرانی کوتاهی خواهند داشت و در بخش دوم این نشست حاضران که از روزنامه‌نگاران صاحب‌نام حوزه علم هستند، در قالب گفت و شنود در خصوص موضوع نشست به تبادل نظر خواهند پرداخت.

شایان ذکر است، این مراسم به میزبانی موزه ملی علوم و فناوری و در محل نمایشگاه دائمی این موزه واقع در خیابان سی‌تیر و محل ساختمان سابق کتابخانه ملی برگزار می‌شود و بدین وسیله از تمام روزنامه‌نگاران و اعضای فعال در حوزه روزنامه‌نگاری علمی جهت حضور در نشست مذکور دعوت می‌شود.

 

 справки в бассейн с доставкой

, , , , , ,


404